لودینگ

سنگ اسلب بوک مچ

یکی از اصطلاحاتی که این چند سال مطرح شده مربوط به کلمه بوک مچ در سنگ های ساختمانی است که عمدتا آن را با ابعاد اسلب پیاده سازی می کنند و به همین دلیل با سنگ اسلب بوک مچ شناخته می شود. زمانی که شما دو سنگ اسلب قرینه را در کنار یکدیگر قرار می دهید،ساختار بوک مچ شکل می گیرد. در این محتوا قصد داریم تا به سوالات ارسالی توسط خریداران پاسخ دهیم.

سنگ اسلب بوک مچ

سنگ اسلب بوک مچ چیست؟

در واقع همانطور که اشاره کردیم از قرار دادن 2 سنگ ساختمانی قرینه در کنار یکدیگر،بوک مچ به وجود می آید و عمدتا از ابعاد اسلب نیز استفاده می شود. سنگ اسلب بزرگترین ابعاد سنگ های ساختمانی است که با استفاده از ماشین آلات اره یا مولتی وایر فرآوری می شود. اسلب بوک مچ به دلیل نمایش کامل نقش و نگار سنگ عمدتا تقاضا جهت کاربری آن در فضا و طراحی دکوراسیون ساختمانی است که عمدتا در بخش های زیر استفاده می شود:

  • ورودی هتل،مراکز تجاری و مسکونی
  • نمای داخلی تالار و سالن
  • بدنه آشپزخانه،سرویس بهداشتی و حمام
  • کف ساختمان

چه سنگ هایی قابلیت اسلب بوک مچ دارند؟

هر نوع سنگی که خاصیت قرینه ای داشته باشد،قابلیت ایجاد طرح بوک مچ را دارد و البته به این شرط باید قابلیت تولید در سایز اسلب را نیز اضافه کرد که اکثریت سنگ های ساختمانی نیز این قابلیت را داشته  در این بین می توان به سنگ های مرمر،چینی و مرمریت به عنوان پر حجم ترین نوع سنگ های فرآوری شده به صورت بوک مچ در ابعاد اسلب اشاره کرد و از برندهای مطرح بازار نیز می توان از مرمریت تری دی بلک،مرمریت لاشتر،چینی قروه و تمامی سنگ های مرمر موجود در بازار نام برد.

گروه سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر،آمادگی دارد خدمات خود را جهت خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی به شما خریداران در شهرهای تهران و اصفهان دارند و شما می توانید جهت دریافت قیمت انواع سنگ موجود به صورت بوک مچ با کارشناسان ما در تماس باشید. در ادامه تصاویر پروژه و نمونه کارهای اجرایی برای شما قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09132318614
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان پنجم غربی-سنگبری مختاری
ایمیل
zino-stone@gmail.com