لودینگ

خرید مستقیم انواع سنگ ساختمانی نما در اصفهان

مشخصه بارز سنگ های ساختمانی، داشتن تنوع نوع آن ها است و همین موضوع موجب شده تا قابلیت استفاده و کاربری آن در بخش های مختلف ساختمان برقرار شود. از نظر تنوع می توان به مرمریت، گرانیت، چینی، تراورتن، مرمر، لایمستون و ترااونیکس اشاره کرد. در این بین کاربردی ترین آنها سنگ تراورتن برای نما است و همواره یکی از چالش های اساسی در بین خریداران نیز، خرید مستقیم سنگ نما در اصفهان است زیرا این استان قطب تولید سنگ های ساختمانی است و به موازات آن قیمت سنگ انتخابی کمتر است.

فروش عمده سنگ نما در اصفهان

خرید مستقیم سنگ نما در اصفهان

منظور ما از خرید مستقیم،یعنی اقدام به خرید بدون واسطه از کارخانه های سنگبری موجود در اصفهان است و البته در بخشی به بررسی قیمت سنگ ساختمانی در اصفهان پرداخیتم و به این نتیجه رسیدیم که اگر از کارخانه های سنگبری اقدام به خرید کنید به موازات آن،قیمت نیز کاهشی است.همانطور که در پاراگراف ابتدایی اشاره کردیم، عمدتا از سنگ تراورتن برای پوشش نما ساختمان استفاده می شود و اگر قصد خرید سنگ تراورتن در اصفهان دارید به شما پیشنهاد می کنیم تا به این دو شهرک صنعتی زیر در اصفهان مراجعه کنید:

  • شهرک صنعتی محمودآباد: این شهرک صنعتی در شهرستان خمینی شهر واقع شده است.
  • شهرک صنعتی رضوانشهر: این شهرک صنعتی در شهرستان تیران و کرون واقع شده است.

سنگ تراورتن برای نما در اصفهان

خرید سنگ نما از اصفهان یکی از موثرترین روش ها جهت کاهش بودجه در نظر گرفت شده برای پروژه ساختمانی است،زیرا تنوع بالا سنگ و کارخانه موجب شده تا در مرحله نخست سنگ انتخابی را با نازل ترین قیمت خریداری کنید و همچنین تنوع نوع و رنگ موجب می شود تا سنگ انتخابی با سلیقه شما کاملا همخوانی داشته باشد.

مراکز فروش عمده سنگ نما در اصفهان

زمانی که صحبت از مراکز عمده فروش سنگ ساختمانی می شود،انبارها و کارخانه های سنگبری است که در زمینه سنگ نما فعالیت دارند. با تحقیقات میدانی که انجام دادیم لیست کاملتری از این مراکز بدست آوردیم و شما می توانید جهت خرید سنگ مورد نظر خود به مراکز زیر مراجعه کنید:

  • شهرک صنعتی محمودآباد
  • منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد
  • شهرک صنعتی رضوانشهر: گزوه سنگ زینو در این شهرک صنعتی قرار گرفته و اگر قصد دارید تا تراورتن طرق اصفهان را به صورت مستقیم از کارخانه سنگبری تهیه کنید، شما پیشنهاد می کنیم از از این گروه بازدید داشته باشید.
  • منطقه صنعتی دولت آباد

کلام آخر:

در این محتوا سعی کردیم تا اطلاعات کاملی از مراکز خرید و فروش سنگ های ساختمانی در اصفهان برای شما ارائه دهیم و همچنین لیستی از انواع سنگ های ساختمانی در این استان ارائه کردیم. از نظر تنوع نوع، سنگ های گرانیت، تراورتن و چینی قابلیت استفاده در نما ساختمان را داشته و تمامی آنها در اصفهان قابل تهیه است. اگر به دنبال گرانیت برای نما هستید، به شهرک صنعتی محمودآباد مراجعه کنید. اگر به دنبال سنگ چینی برای نما ساختمان خود هستید، به شهرک های صنعتی محمودآباد و رضوانشهر مراجعه کنید. اگر به دنبال سنگ تراورتن برای نما خود هستید به تمامی شهرک ها و مناطق صنعتی نام برده می توانید مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09132318614
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان پنجم غربی-سنگبری مختاری
ایمیل
zino-stone@gmail.com