لودینگ

سنگ مشکی برای نما ساختمان

تنوع رنگ سنگ های ساختمانی موجب شده تا محدودیتی در طراحی نمای ساختمان وجود نداشته باشد و یکی از رنگ های خاص، سنگ مشکی نما ساختمان است. جهت انتخاب سنگ مناسب برای نما، شما نیازمند دانش بالایی هستید. به خصوص اگر از یک رنگ خاص می خواهید در نما استفاده کنید. نمای ساختمان با استفاده از سنگ های مشکی عمدتا در طراحی نماهای مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. قبل از انتخاب خود، به نکات در نظر گرفته شده در جهت بهترین سنگ نما توجه ویژه ای داشته باشید.

سنگ مشکی برای نما

انواع سنگ ساختمانی مشکی برای نما

با بررسی های میدانی که انجام دادیم، در بین تنوع سنگ های ساختمانی موجود در بازار، تنها از سنگ های تراورتن، گرانیت و مرمریت می توانید گزینه ای با رنگ تیره برای نما ساختمان خود انتخاب کنید. در این بین می توان به موارد زیر اشاره کرد.

سنگ مرمریت سیاه در نما

شایر مطرح کردن این نوع سنگ به صورت تیتر جداگانه اشتباه باشد زیرا گزینه های آن محدود است. اگر قصد دارید که از یک سنگ مرمریت مشکی در نما ساختمان استفاده کنید به شما سنگ مرمریت لاشتر، سنگ مرمریت گلدن بلک و سنگ مرمریت مشکی نجف آباد را پیشنهاد می کنیم.

سنگ گرانیت مشکی برای نما

سنگ های گرانیت دارای زمینه رنگ یکنواختی هستند و یکی از رنگ های پرطرفدار آن نیز مشکی است. به دلیل ساب پذیری بالا و مقاومت قابل قبولی که دارد، برای آن کاربری های متعددی تعریف شده و یکی از آنها استفاده در نما ساختمان است. از سنگ های گرانیت مشکی می توان به گرانیت مشکی نطنز و گرانیت مشکی همدان اشاره کرد.

سنگ تراورتن مشکی در نما

بهترین متریال ساختمانی جهت پوشش نما ساختمان، تراورتن است. قطعا اگر طراح از رنگ مشکی در نما استفاده کرده باشد، در مرحله نخست اولویت آن استفاده از سنگ های تراورتن دودی بوده که از معروف ترین آنها میتوان به تراورتن سیلور تکاب و تراورتن سیلور کاشان اشاره کرد.

گروه بازرگانی سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان، به تولید تخصصی انواع سنگ ساختمانی می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09132318614
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان پنجم غربی-سنگبری مختاری
ایمیل
zino-stone@gmail.com