لودینگ

سنگ کف سالن پذیرایی

کاربری سنگ در کفپوش ساختمان بسیار گسترده است و در این مقاله قصد داریم به بررسی سنگ کف سالن پذیرایی به صورت جزئی تر بپردازیم. شما در این محتوا با چگونگی انتخاب بهترین سنگ کفپوش سالن پذیرایی آشنا و در ادامه معرفی از انواع سنگ های قابل استفاده در این بخش خواهیم داشت و در ادامه سعی خواهیم کرد به بررسی قیمت گذاری سنگ های ساختمانی قابل استفاده در کف سالن پذیرایی بپردازیم.

برای کف سالن های پذیرایی از متریال های متعددی مانند سرامیک و سنگ می توانید استفاده کنید اما سنگ در این بخش موجب شده تا علاوه بر زیبایی و طبیعی بودن، از مقاومت بالایی برخوردار باشد و ماندگاری آن نیز به نسبت بیشتر است. با توجه به نوع کاربری و همچنین لاکچری و لوکس بودن سنگ، پر رنگ تر است.

سنگ کف سالن پذیرایی

انواع سنگ کف سالن پذیرایی

اکثر سنگ های ساختمانی قابلیت استفاده در کفپوش سالن های پذیرایی را داشته اما با توجه به این که سالن جز بزرگترین قسمت های یک ساختمان است، در بیشتر ساختمان ها از چند برگه سنگ اسلب استفاده میشود. از انواع سنگ های مورد استفاده میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

سنگ کف سالن براق یا مات باشد؟

زمانی که برای سنگ های ساختمانی از واژه براق استفاده میشود منظور ما صیقلی و ساب خوردن سنگ است. سنگ ساختمانی به شیوه های متنوعی فرآوری میشود که پر استفاده ترین آنها چرمی و صیقلی است و برای سنگ مورد استفاده در کف سالن باید از مدل صیقلی استفاده شود. براقیت سطح سنگ موجب دو چندان شدن زیبایی کفپوش خواهد شد و همچنین تمیز کردن و نظافت آن را آسانتر می کند.

قیمت سنگ کف سالن چگونه محاسبه میشود؟

عوامل متعددی را میتوان به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر قیمت گذاری سنگ های مورد استفاده در کفپوش سالن نام برد که از مهمترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد: هر آنچه سایز سنگ مورد نظر بیشتر به نسبت قیمت آن نیز بیشتر است. برای نمونه ابعاد 80 در 80 از قیمت بیشتری نسبت به 60 در 60 برخوردار است.
  • برند معدن: برند معادن در قیمت گذاری تاثیرگذار است و برای نمونه سنگ دهبید از قیمت بالاتری نسبت به مرمریت آباده برخوردار است.
  • نوع سنگ: به صورت کلی بعضی از سنگ های ساختمانی به نسبت قیمت بالاتری دارند که نمونه بارز آن نیز تفاوت قیمت مرمر با مرمریت است.

نتیجه گیری:

کف سالن پذیرایی جز ان بخش هایی است که باید توجه ویژه ای در انتخاب سنگ آن شود زیرا کاملا در معرض دید قرار گرفته و نقش به سزایی در زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان دارد. گروه سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان، آمادگی دارد خدمات خود را در زمینه مشاوره و تهیه و فروش سنگ برای کف سالن پذیرایی به شما خریداران ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09132318614
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان پنجم غربی-سنگبری مختاری
ایمیل
zino-stone@gmail.com