لودینگ

مراکز خرید و فروش سنگ تراورتن در تهران

در ادامه بررسی سنگ های ساختمانی در سایر شهرستان های، در این بخش قصد داریم به معرفی مراکز فروش سنگ تراورتن در تهران بپردازیم.چالش اکثر سازندگان در تهران، دستیابی به لیستی از مراکزی است که به صورت مستقیم اقدام به خرید سنگ تراورتن در تهران می کنند و تنوع سنگ های تراورتن نیز کامل باشد. جهت دسترسی به لیست این مراکز تا انتها با ما همراه باشید.

از آنجا که بیشتر خریدارهای سنگ ساختمانی به دنبال خرید تراورتن هستند مراکز زیادی در تهران نیز به تامین این نوع سنگ پرداخته اند و نسبت به سایر سنگ های موجود شما به راحتی می توانید اقدام به خرید کنید. البته تهیه سنگ با قیمت مناسب همواره یکی از چالش های اساسی خریداران است و عمده فروشی سنگ تراورتن یکی از راه حل های کاهشی قیمت است. البته مرکزیت تولید هر نوع سنگ نیز می تواند در تفاوت قیمتی تاثیر گذار باشد که در این بین می توان به تفاوت قیمت تراورتن طرق در اصفهان نسبت به تهران اشاره کرد.

مراکز عمده فروشی سنگ تراورتن در تهران

همانطور که اشاره کردیم سنگ تراورتن نسبت به سایر سنگ های ساختمانی در اکثر مراکز فروش سنگ ساختمانی تهران وجود دارد و کافی است که شما تنها لیست این شهرک ها و مراکز را داشته باشید تا بدی وسیله جهت خرید به یکی از مراکز ها مراجعه کنید. در لیست ارائه شده مراکزی تشکیل شده از سنگفروشی و کارخانه سنگ تراورتن در تهران و این لیست عبارت است از:

  • شهرک صنعتی شمس آباد: این شهرک بعد از فرودگاه امام خمینی قرار دارد.
  • شهرک صنعتی شورآباد: در جاده قدیم و جاده کهریزک واقع شده است.
  • بازار سنگ ایران: در خیابان فدائیان اسلام قرار دارد.
  • شهر سنگ: در نزدیکی باقر شهر قرار دارد.
  • بازار سنگ فاطمیه تهران: در خیابان فدائیان اسلام قرار دارد.
  • بازار سنگ مرکزی تهران: در خیابان فدائیان اسلام قرار دارد.

لیست ارائه شده اشاره ای به مراکز اصلی خرید وفروش سنگ در این شهر دارد و از نظر تنوع رنگ و نوع تراورتن نیز اکثریت آن ها در این مناطق وجود دارد. سنگبری اعتماد واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به صورت تخصصی به تولید تراورتن عباس آباد می پردازد و این کارخانه آمادگی دارد خدمات خود را به صورت مستقیم به شما خریداران در شهر تهران ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09132318614
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان پنجم غربی-سنگبری مختاری
ایمیل
zino-stone@gmail.com