لودینگ

تراورتن کرم بی موج

قطعا برای شما نیز پیش آمده که به بازار برای خرید سنگ تراورتن مراجعه کرده اید و فروشنده به شما گفته تراورتن بی موج نیاز دارید یا تراورتن موجدار؟اصطلاح بی موج و موجدار بیشتر برای نوع سنگ های تراورتن استفاده می شود و به خصوص زمینه رنگ های کرم و به همین دلیل در بازار از آن با اصطلاح تراورتن کرم بی موج نام برده می شود. در این محتوا شرح کاملی از این طرح برش ارائه می دهیم و در ادامه نیز لیستی از انواع تراورتن های کرم که به صورت بی موج فرآوری می شوند به شما پیشنهاد می دهیم.

قیمت تراورتن کرم بی موج

تراورتن کرم بی موج چیست؟

سنگ بی موج کاملا بر خلاف نوع موجدار است. اگر تراورتن به صورتی باشد که موج های آن پیدا باشد به آن موجدار گفته می شود و اگر سنگ به صورتی برش داده شود که موج ها پیدا نباشد به آن بی موج گفته می شود. نوع برش به سلیقه و طراحی های معماران بستگی دارد. شاید اگر 7 سال پیش برای خرید تراورتن به بازار مراجعه می کردید اکثریت آن ها موجدار بودن زیرا در ان سبک طراحی نما، عمدتا از طرح هایی استفاده میشد که موج سنگ را نیز نمایش میداد.

تراورتن کرم بیموج

توجه داشته باشید که تراورتن های بی موج تنها مختص به سنگ های تراورتن کرم نیست و تمامی زمینه رنگ ها قابلیت برش به صورت بی موج را داشته که در این بین می توان به زمینه رنگ های کرم،سفید و شکلاتی جز پرتقاضاترین ها اشاره کرد. از نظر کاربری تفاوتی وجود نداشته و تمامی آنها قابلیت استفاده در بخش های مختلف ساختمان را دارند اما تنها تفاوت در کاربری نما رومی است زیرا موجدار در این بخش کاربری ندارد و همچنین با توجه به زمینه رنگ کرم در نماهای رومی، از این تراورتن های کرم به صورت بی موج به عنوان سنگ نما رومی نیز نام برده می شود.

انواع سنگ های تراورتن بی موج کرم

دسته بندی مربوطه را از بین تمامی سنگ های تراورتن کرم و بر اساس برند معادن انجام داده ایم که به شرح زیر است:

  • تراورتن کرم بی موج حاجی آباد: معادن این تراورتن در محلات قرار دارد و جز بهترین و مرغوب ترین نوع تراورتن است.
  • تراورتن کرم بی موج یزد: همانطور که از نام آن مشخص است،معادن این تراورتن در یزد قرار دارد و ما به تمامی معادن موجود در این منطقه، یزد می گوییم. در بخش مربوط به تراورتن کرم یزد نمونه تصاویر انواع سورت های موجود آن را برای شما قرار داده ایم.
  • تراورتن بی موج عباس آباد کرم: معدن آن در محلات قرار گرفته است.
  • تراورتن بی موج دره بخاری کرم: معدن این سنگ در محلات قرار گرفته است.
  • تراورتن کرم طرق: از نظر ظاهری شباهت به حاجی آباد داشته و به نسبت از قیمت مناسبتری نیز برخوردار است. عمده کاربری تراورتن کرم بی موج طرق در نماهای رومی و کلاسیک است.

در این بخش سعی کردیم معرفی از انواع سنگ های تراورتن کرم داشته باشیم که به صورت بیموح فرآوری می شوند و البته در بخش مربوط به محصولات سعی خواهیم کرد به معرفی تمام برندهای نام برده شده با جزئیات بیشتر بپردازیم. از نظر قیمت نیز برند تراورتن های نام برده تاثیر بالایی در اختلاف قیمتی آنها داشته و جهت خرید این نوع تراورتن می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. این گروه آمادگی دارد خدمات خود را به صورت مستقیم به شما خریداران در شهرهای تهران و اصفهان ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09132318614
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان پنجم غربی-سنگبری مختاری
ایمیل
zino-stone@gmail.com