لودینگ

خرید مستقیم سنگ ساختمانی از کارخانه سنگبری

خرید هر محصولی به صورت مستقیم از کارخانه بر روند کاهشی آن تاثیر گذار است و این فرضیه برای سنگ ساختمانی نیز برقرار است.به همین دلیل در این محتوا قصد داریم به بررسی خرید سنگ ساختمانی از کارخانه بپردازیم. ابتدا شما را با انواع سنگ های ساختمانی قابل خریداری از کارخانه آشنا می کنیم و سپس به معرفی لیستی از کارخانه های سنگبری در ایران خواهیم آشنا کرد که مهمترین آن ها نیز مربوط به سنگ نما در اصفهان است.

خرید مستقیم سنگ ساختمانی از سنگبری

سنگ های ساختمانی از تنوع بالایی برخوردار هستند که در این بین می توان به تراورتن،مرمریت،چینی ،مرمر،ترااونیکس و لایم استون اشاره کرد و اکنون سوالی که برای اکثریت خریداران وجود دارد، آیا امکان خرید مستقیم هر نوع سنگ ساختمانی از سنگبری وجود دارد؟ در پاسخ باید گفت، بله.

مزایای خرید بدون واسطه سنگ از سنگبری

برای این که به اهمیت این مسئله پی ببرید کافی است لیستی از مزیت های خرید مستقیم از کارخانه را در زمینه سنگ ساختمانی لیست کنیم تا متوجه شوید چه تاثیری در کاهشی بودن قیمت خرید و از همه مهمتری کمکی که در انتخاب بهتر شما خواهد داشت. از مهمترین مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تنوع بالا سنگ موجود در نمایشگاه نسبت به سنگفروشی ها
  • قیمت پاینتر نسبت به سنگفروشی ها
  • قابلیت تهیه ابعاد متنوع از سنگ ساختمانی
  • تنوع در رنگ بندی و طرح
  • قابلیت تهیه هر متراژی

تنها تعدادی از مزایایی بود که ما در این بخش به آنها اشاره داشتیم و قطعا خرید هر کالایی و به خصوص سنگ ساختمانی از کارخانه، تاثیر چشمگیری در کاهشی بودن آن دارد.

لیست کارخانه های سنگبری در ایران

در این بخش لیستی از شهرک های صنعتی فعال در زمینه تولید سنگ ساختمانی اماده کرده ایم. قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره کرد استان اصفهان قطب تولید سنگ در ایران است و خرید مستقیم سنگ از اصفهان خود یکی از مهمترین فاکتورها جهت کاهشی بودن قیمت و بهینه سازی خرید است.از شهرک های صنعتی فعال نیز می توان به شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان،شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان و شهرک صنعتی شمس آباد تهران اشاره کرد.

گروه بازرگانی سنگ زینو در شعبه سنگبری مختاری واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید انواع سنگ تراورتن کرم و شکلاتی جهت کاربری در نما رومی می پردازد و شما می توانید جهت خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه سنگبری، با بخش فروش این کارخانه در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09132318614
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان پنجم غربی-سنگبری مختاری
ایمیل
zino-stone@gmail.com