لودینگ

ابعاد سنگ اسلب چه مقدار است؟

یکی از سوالات پر تکراری که توسط خریداران از تولیدکنندگان سنگ اسلب پرسیده میشود، در رابطه با ابعاد سنگ اسلب است. استاندارد مشخصی برای آن وجود ندارد اما میتوان یک حد و اندازه ای را برای آن تعریف کرد. عمدتا به سنگ های ساختمانی با ابعاد بیشتر از 80 در 80 را اسلب می گویند زیرا تا ابعادی که دیگر نتوان با قله بر و سی تیغ برش داد، اسلب گفته میشود. شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با انواع سنگ اسلب به همراه دریافت قیمت سنگ اسلب به صفحه مربوطه در وب سایت مراجعه کنید.

ابعاد سنگ اسلب

ابعاد اسلب بر اساس ابعاد کوپ های استخراجی از معادن متفاوت است. البته نوع سنگ نیز در این تفاوت ابعاد تاثیرگذار است. برای نمونه سنگ های گرانیت به دلیل استحکام و چگالی بالایی که دارند، کوپ های استخراجی معادن آن نیز در ابعاد بالایی استخراج شده و به همین دلیل اگر به دنبال سنگ های اسلب با ابعاد بالاتر از 2.60 هستید به راحتی می توانید در اسلب های گرانیت آنرا پیدا کنید.

برای اسلب مرمر تا حدودی ابعاد ریزتر است. ذات سنگ مرمر در کل شکننده است و کوپ های استخراجی معادن مرمر نیز کوچک می باشد. سایر سنگ های ساختمانی مانند چینی و مرمریت به نسبت در ابعاد بزرگ تری تولید می شوند.

گروه سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان، به تولید و فروش انواع سنگ اسلب می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09132318614
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان پنجم غربی-سنگبری مختاری
ایمیل
zino-stone@gmail.com